LOTTERY RESULTS


11th December 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
J7333 Mr Howard Elkins Stonesfield 1000
P8821 Mrs Linda Gallacher Garforth 25
P0872 Mrs Christine Giles Hessle 25
L7485 Mr John Thomson Togston 25
H4425 Mr Henry Lasocki Flackwell Heath 25
J3959 Mr Barrie Evans Burford 25
F0689 Mr V J Woodcock Burton Latimer 25
N2871 Miss Lesley Rodgers Ashington 10
H4540 Mrs Michelle Garratt Mexborough 10
P8772 Mrs Chiara Devenish Selby 10
N8836 Mr William Gibson Newcastle Upon Tyne 10
C7987 Mrs Denise Francis Hockley 10
D1848 Mrs Helen Tagg Grays 10
K3067 Mrs Lilian Bostock Brunswick Village 10
J7025 Mrs Andrea Staley Swallownest 10
L0502 Mrs Mavis Eshelby New Earswick 10
H4960 Mrs Carole Jackson Balby 10

4th December 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
N0656 Mr William Carroll Gosforth 1000
L8214 Mrs Velma Nerilo Cramlington 25
F3408 Mr P Holman Hornchurch 25
N9313 Mr John Richardson Blyth 25
N4185 Mrs Rachel Costelow Fleet 25
N8449 Mrs Ann Grant Newcastle Upon Tyne 25
R1730 Mr James Muir Anlaby 25
R1435 Mrs Maureen Evans Redcar 10
K8446 Mrs Anne Forster Haydon Bridge 10
P3637 Mrs Sinead Bailey Shilbottle 10
M3107 Mrs Margaret Salter Banbury 10
R1639 Mrs Ann Blencoe Hull 10
N5666 Mr Paul Mitchell Blyth 10
H1059 Mrs Louise Wakefield Beverley 10
L4806 Mr David Bates Dunsville 10
C6540 Mrs Valerie Le Marchand Framlingham 10
N9026 Mr Dale Thirlwall Gateshead 10

27th November 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
H8686 Mrs Brenda Kurkowski Cantley 1000
N5778 Mr Michael Heaton Keighley 25
K7614 Mr Keith Storey Prudhoe 25
N4598 Mr Robin Kempster 70 High Street 25
M8364 Mr Thomas Storey Newcastle Upon Tyne 25
N1242 Mr Stephen Thompson Hessle 25
P6574 Mr R W Loundes Watchet 25
N1456 Mr Nick Legard Luxulyan 10
H2223 Mrs Susan Patton Speen 10
M0414 Mr James Lumsden Wallsend 10
P9564 Mr Roger McAtier Bramley 10
G4461 Mr Eric Clift Chelmsford 10
P3160 Mrs Patricia Annely Bardsey 10
M7456 Mrs Shirley Hadley Thrybergh 10
M9589 Miss Sarah Lake Wickersley 10
M8878 Mrs Margaret Smith Wallsend 10
M8377 Mr Chris Cowen Sheffield 10

20th November 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
J8826 Mrs Marilyn Bird Watling Street Bunga 1000
P6478 Mrs Ann Frostwick South Hetton 25
K1972 Mr William Hawthorn Kenton Bank Foot 25
R1840 Mr James Wealleans Prudhoe 25
P1733 Mr Paul Butler Banbury 25
I0791 Mr Gerard Haines Abingdon 25
I1490 Mr Norman Brooks Nunney 25
H0440 Mrs Evelyn Parkin Sheffield 10
H2935 Mrs Deirdre Salmon West Wycombe 10
N0276 Mr Ron Jones Newcastle Upon Tyne 10
P8423 Mr Keith Beaumont Flockton 10
K6460 Mr Robert Kell Blyth 10
P7632 Mrs Lillian Mills Newcastle Upon Tyne 10
P9810 Mr Michael Coombs Yeovil 10
L6978 Mrs Jeanette Gray Kirk Ella 10
L6157 Mr Ian Dodd Hampeth 10
P9273 Mr Robert Wilkinson Halifax 10

13th November 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
F4036 Mrs June Richards Chelmsford 1000
K2587 Mrs Mary Clark Ashington 25
E3226 Mr W Pyle Leighton Buzzard 25
I0792 Mr Geoffrey Young Abingdon 25
K9422 Mr George Campbell Adamson Newcastleton 25
J2182 Mr Anthony Nobbs Tadley 25
L2739 Mr Graeme Ferguson Cramlington 25
C7566 Mrs Elaine Dyson Ashburton Down, Ashb 10
K7259 Mr David Colton Prudhoe 10
P2916 Mr Donald Easter Airmyn 10
R0768 Mr Robert Brewis Gateshead 10
L2499 Mr Jefferey Hooson Halifax 10
G1894 Mrs Jean Wright Stroud 10
N3982 Mrs Heather McKay Perranwell Station 10
H9590 Mr Barry Jenson Portsmouth 10
M9871 Mrs Janet Cardy Hull 10
N3080 Mr Ken Walker Gilberdyke 10

6th November 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
N3706 Miss Kathryn Brownlee Reading 1000
L9690 Mr Gorden Clarke South Elmsall 25
L0776 Mr Ian Holdsworth Kinsley 25
K0568 Mr John Barnes Fawdon 25
C2330 Mrs H Cooper West Bromwich 25
P8673 Mr Lee Collins Leeds 25
L3510 Mrs Carol Robinson Billingham 25
N9117 Ms Linda Webdell Bracknell 10
H4001 Mr Kevin Scown Middleton-In-Teesdal 10
J5231 Mr Stuart Taylor Yeovil 10
J3126 Miss Deirdre Hall Bordon 10
L6401 Mrs Doreen Crosier Alnwick 10
L7633 Mrs Angela Birch South Shields 10
N2126 Mr Barry Palliser Sunnyside 10
P9577 Mr Alan Richardson Bingley 10
N7197 Mr Graham Hand Cotford St. Luke 10
N8138 Mr Gordon Nutbrown Wakefield 10

30th October 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
C4598 Miss S Davis Loughton 1000
J6090 Mr Graham Dalton Leeds 25
P7283 Mrs Ann Stowe Leeds 25
N2822 Mrs Marion Skillington Leeds 25
J2932 Ms Christine Knight Burford 25
P9151 Mr John Billingham Newcastle Upon Tyne 25
P5520 Mrs Edna Smith Shipley 25
M0562 Mr Craig Ellis Abingdon 10
J7942 Mrs Susan Riley Ryhill 10
M8158 Mr Robert Field Bransholme 10
L5860 Mrs Irene Taylor Newton Aycliffe 10
M9753 Mrs Alice Hallam Thurcroft 10
P2524 Mrs Patricia Munzer Market Weighton 10
G8013 Mr David Walker Northampton 10
L1983 Mr Michael Dunn South Shields 10
H4060 Mr Michael Wraith Whiston 10
P7345 Mr Michael Donegan Leeds 10

23rd October 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
K3966 Mr Francis Gingell St. Dennis 1000
J1850 Mrs Denise Glover Brean 25
J6770 Mr Howard Jarman Christmas Common 25
J6853 Mrs Katie Parkinson Gosport 25
H4345 Mr & Mrs Frank/margaret Trotter Carcroft 25
F0481 Mr Colin Morgan Canvey Island 25
J7142 Mr William Dixon North Shields 25
M7223 Mr Ben Brooks Sprotbrough 10
I0211 Mrs Fran Mines Chinnor 10
P7450 Miss Nicola Jackson Allerton 10
C4858 Mrs E Hughes Ongar 10
L6651 Mrs Angela Hughes Liverpool 10
P6719 Mrs Lorraine Robottom Rothwell 10
N8481 Mr Frank Wilson Newcastle Upon Tyne 10
H9658 Mr Bernard Tomlinson Crantock 10
K5349 Mr Trevor Leigh Sheffield 10
K2583 Ms Nancy Elliott Newbiggin-By-The-Sea 10

16th October 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
L3410 Miss Heather Collins South Elmsall 1000
H9700 Mrs Catherine Southwell Conisbrough 25
H1184 Mr Ian Hobson Wath-Upon-Dearne 25
N8674 Mr Joe Heffernan Newcastle Upon Tyne 25
K6095 Mr Arthur Simpson Bradford 25
H7559 Mr Martin Corney St. Ive 25
P3796 Mr Matt Royan Bicester 25
P1245 Mr Dennis Berridge Cramlington 10
N5924 Mr David Burrows Treswithian 10
P6112 Miss Jamielee Wilson Halifax 10
M1659 Mrs Norma Bell Percy Main 10
H4851 Mr Roger Crapper Carterton 10
P5229 Miss Alannah Hodgson Keighley 10
N6363 Mr Philip Walsh Brough 10
N6630 Mrs Victoria Bowden Ecclesfield 10
L8122 Mr Peter John Spry Beverley 10
P1852 Mrs Susan Baker Brackley 10

9th October 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
J2844 Mr Patrick Gilliat Croscombe 1000
P6737 Mrs Patricia Fraser Leeds 25
M2900 Mr George King Doncaster 25
I1102 Ms Gillian Duthie Charlbury 25
N1892 Mrs Emily Mayor Hull 25
D2063 Mrs E Clayton-Hoar Lavant 25
K0683 Mrs Miranda Souter Steeple Aston 25
K2758 Miss Samantha Passmore Horsforth 10
P3200 Miss Fiona Maehan East Keswick 10
G5796 Miss Karen Rowlandson Winchester 10
K4017 Mrs Hazel Turnbull Jarrow 10
P3024 Mrs Andrea Walker Bracknell 10
L7509 Mrs Wendy Boswell Abingdon 10
P1976 Mr David Nelson Wheatly Hornsea 10
K5367 Mrs Jean West Sheffield 10
I0297 Mr Albert Parrott Penrhos 10
N6732 Mr John Warham Ashington 10

2nd October 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
M8827 Mrs Violet Roberts Castleford 1000
H4555 Mr Brian Gleghorn Great Totham 25
K1901 Mrs Glenis Barnes Havant 25
J2897 Mr John Mills Sheffield 25
N5074 Mrs Claire Hoy Lymington 25
P4514 Mrs Louise Woolcott Chalfont St. Giles 25
F4192 Mrs Sarah Bragg Silver End 25
M3666 Mrs Wendy Walker Killamarsh 10
H4308 Mr John Dennis Shelton Armthorpe 10
G2917 Mrs M Buckthorpe Dartford 10
L9336 Mr Lawerence Guest Bramley 10
P0693 Mr John Dixon Cottingham 10
J3786 Mrs Joan Hunter Shilbottle 10
J9188 Mrs Carol Hardwick Sharlston Common 10
M7302 Mrs Margaret Ashby Seaton Delaval 10
P2767 Ms Joanne Hewison North Shields 10
N5188 Mr Russell Nairne Halifax 10

25th September 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
P4904 Mrs Victoria Brenton Barnsley 1000
H6928 Mrs Jenny Holt Bampton 25
F1623 Mr L Patterson London 25
F4136 Mr Alan Guy Silver End 25
L3140 Miss Emily Sibley Quintrell Downs 25
K1227 Mrs Ann Martin Batley 25
J6306 Ms Ruth Carter Calvert 25
N1290 Mrs Pat Jamieson Wallsend 10
P0563 Mr Andrew Dixon Hessle 10
K5931 Mr Larry Dunn Blyth 10
L3503 Mr William Purvis Throckley 10
K4682 Mr Lovis Thompson Newcastle Upon Tyne 10
M8409 Miss Linda Francis Leeds 10
L3257 Mr Frances Yannetta Boldon Colliery 10
M0557 Mrs Barbara Parkin Maltby 10
L1651 Mrs Sheila Pude South Shields 10
L8984 Mr Mick Dufton Bradford 10

18th September 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
L7560 Mr Christopher Biggs Abingdon 1000
K5967 Mrs Pearl Mortimer Sheffield 25
P5447 Mrs Laura Brown South Shields 25
M6179 Mrs Susan Hartshorne South Kirkby 25
P6251 Mr James Davies Budock Water 25
M2259 Mr John Wetherstone Wallsend 25
P4877 Mrs Sandra Aspinall Leeds 25
N9655 Mrs Jackie O'Connor Bracknell 10
P1196 Mrs Murial Gee Sutton-In-Craven 10
L4138 Mrs Sandra Kennedy South Shields 10
J4553 Mrs Ruth Robertson Widdrington 10
P3183 Mrs June Cluer Bracknell 10
P2763 Mr James Young Blaydon-On-Tyne 10
K6845 Mrs Rebecca Emery Newbiggin-By-The-Sea 10
M5571 Mrs Katheen Clayton Allerton 10
C5566 Mrs Eileen B Stewart Rochester 10
J3781 Mrs Elizabeth Svendson North Shields 10

11th September 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
N9574 Mrs Irene Tomlinson Camberley 1000
P0497 Mrs Joan Rae Whixley 25
N6059 Mrs Debbie Louise Scarborough 25
J3660 Mrs Olive Purvis Wooler 25
N6551 Mrs Margaret Scott Wallsend 25
N4966 Mr Graeme Scott Newcastle Upon Tyne 25
M6829 Mrs Rebecca Taylor Netherwitton 25
P0845 Mrs Dawn Maurier Laceby 10
P2190 Mrs Iris Hewitt Kiveton Park 10
H1930 Mr Anthony Clark Doncaster 10
E0076 Ms I A Smith Romford 10
J4634 Mr Robert Storey Blyth 10
H3034 Mrs Gillian Dyal Sheffield 10
N0087 Mrs Mavis Cauley South Shields 10
N8142 Mrs Margaret Liddle Newcastle Upon Tyne 10
P1461 Mrs Andrea Thorogood Swarcliffe 10
M8499 Mr David Lloyd Abingdon 10

4th September 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
N9564 Mr David Holden Skidby 1000
L4881 Mrs Ann Watson Halifax 25
M1706 Mrs Rita Devlin Seaton Delaval 25
N3593 Mrs Anne Loudfoot Benton 25
E0132 Mrs S Cahill Brentwood 25
J3565 Miss Elsa Pule Emsworth 25
P1292 Miss Amy Suggitt Shipley 25
N7488 Mrs Eileen Gilgeous Burstwick 10
K8201 Mrs Edwin Cookson 10
P0122 Mr Cyril Hackney New Farnley 10
C2279 Mrs Rebecca Smoothy Bury 10
N1553 Mr Riku Lehtonen Abingdon 10
N8746 Miss Karen Thackray Yeadon 10
P4666 Ms Jennifer Parker Leeds 10
P1745 Mrs Theresa Hope Cramlington 10
P3669 Mr Lewis Steele Marston Moretaine 10
G1287 Mr H Gardiner Stroud 10

28th August 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
P2267 Mr Vivan Burdess Cramlington 1000
N8274 Mrs Nora Kaye Dewsbury 25
E6180 Mrs Sue Green Ruislip 25
N2435 Mrs Carole Barlow Wallsend 25
M8611 Mrs Alison Peart Cottingham 25
K5448 Mrs Joan Sykes Chapeltown 25
D3503 Mrs Ae Ryan Upminster 25
J6042 Mr Ernest Wilson Sheffield 10
N7356 Mrs Lorraine Pritchard Newcastle Upon Tyne 10
N0977 Mr Anthony Hunt Goths Lane 10
G0137 Mrs Claire Smith Woodmancote 10
J2915 Ms Carolyn Young Carterton 10
N8610 Mrs Lynn Willis Newcastle Upon Tyne 10
H9773 Miss Lesley Hibbs St. Hilary 10
P2165 Mr John Rummel Helperthorpe 10
J1571 Mr Terance Dean Alton 10
P1157 Mrs Carol Holloway Hook Norton 10

21st August 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
H8696 Mrs Sandra Cowan Cantley 1000
H4502 Mr Andrew Hichens Little Clanfield 25
N0742 Mr Dennis Smith West Boldon 25
G0690 Mr Hans Hovland Southminster 25
N9469 Mrs Karen Randerdon Hull 25
C0992 Mrs L A Morris Sutton Coldfield 25
P3188 Mr Scott Armstrong Bracknell 25
J8833 Miss Joan Deardon Watling Street Bunga 10
H0435 Mrs Julie Ellmer Aughton 10
C7817 Mrs L Mullender Stondon Massey 10
L7295 Mr Ray McKie Kemsing 10
L9526 Mrs Eva Delaney Brighouse 10
M0777 Mrs Sue Law Burn Bridge 10
P1154 Mrs Veronica Young Wallsend 10
K3133 Mrs Norma Lithgow Hetton-Le-Hole 10
C2347 Mrs Debra Leary Sutton Coldfield 10
N0220 Mrs Elizabeth Webb Hull 10

14th August 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
N3873 Mrs Joan Browning Newcastle Upon Tyne 1000
G0151 Mrs Jane Black Leonard Stanley 25
H7930 Mrs Sarah Maddaford Saltash 25
K0317 Mr Stephen Badman Glastonbury 25
P1101 Mr Keith Humphreys South Shields 25
E6538 Mrs S M Trew Bowers Gifford 25
K7550 Mr Paul Johnson Prudhoe 25
P1686 Mrs Val Green Hull 10
N5330 Mrs Muriel Arthurs Steventon 10
N8489 Mrs Jackie Smalley Owlsmoor 10
P2180 Mr Stephen Clarke Harthill 10
P3002 Mr Michael Kidd North Shields 10
D0787 Mrs Doreen Guilfoyle Winchcombe 10
M4708 Mr Colin Lumsden Choppington 10
M8227 Mr Fred Burton Leeds 10
J4767 Miss Christina Kaye Frome 10
N2785 Mr Malcolm Adamson Leeds 10

7th August 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
J2029 Ms Yvonne Stanton Beighton 1000
N2483 Mr George Peart Guiseley 25
L7418 Mrs Janet Maureen Mallott Flamborough 25
H0471 Mrs Sylvia Walker Beighton 25
P2539 Mrs Hazel Bullen Syresham 25
C1161 Mr M Beaver Wroughton 25
H5739 Mrs Christine Entwistle Alverstoke Village 25
H3367 Mrs Lynn Radford Whiston 10
J9440 Mrs Jean Stewart Ashington 10
C7876 Mrs Julie Jarvis Chafford Hundred 10
M6228 Mr Michael Price Hoyland 10
C2159 Mr H Underwood Taverham 10
L9054 Mr Richard Ashmore Sheffield 10
J6250 Mr Eddie Jones Carterton 10
N6364 Mr Robert Punshon Carlton 10
J2553 Mrs Ruth Livingstone Cramlington 10
L9938 Mr Timothy French Louth 10

31st July 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
H9433 Mrs Margaret Attridge Chinnor 1000
G2433 M Todd Waltham Abbey 25
H2808 Mrs Patricia Mullineaux Doncaster 25
H4069 Mrs Julie Fuller Skellow 25
L9694 Mr John Dickinson Brighouse 25
G2986 Mrs T Ridgway Erith 25
P1381 Mrs Pauline Williams Bradford 25
M2314 Mrs Sheila Brown Boldon Colliery 10
N2397 Miss Brenda Houlison Choppington 10
M5040 Mr Ian Scott Wallsend 10
F0400 Mrs Angela Hurlstone Upminster 10
L4943 Mr Alun Matthews Shorwell 10
K1801 Mrs Patrica O'Neill Keighley 10
J7507 Mr George Hughs Barnsley 10
J4242 Mr Gary Tootell Exeter 10
L2292 Mrs Anne Bell South Shields 10
M9479 Mr Anthony Craven Flanderwell 10

24th July 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
H9647 Mrs Valerie Woods Voguebeloth 1000
C8026 Mrs T Lambourne Rayleigh 25
M1764 Mr William Jubb Doncaster 25
N9405 Mr John McNamee Leeds 25
N5778 Mr Michael Heaton Keighley 25
M4213 Mr Kieran Corcoran Newcastle Upon Tyne 25
L8069 Mr Sidney Palmer Lockington 25
L3180 Mrs Anita Byrom Leeds 10
H5549 Mr Edward Hopkinson Kirk Sandall 10
J1043 Mrs Sheila Sanderson Doncaster 10
P0280 Mrs Linda Turner Elloughton 10
H6718 Ms June Rainbow St. Ives 10
N6772 Mrs Hilary Gunn Leeds 10
C4030 Mr A Botley Larkfield 10
K8201 Mrs Edwin Cookson 10
N3409 Mr James Hornsby Newcastle Upon Tyne 10
N2107 Mrs Noreen King Cramlington 10

17th July 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
N4916 Miss Lyndsey Mulroy Garth Twentyone 1000
D5693 Mrs Jenny Houlihan Hornchurch 25
C0325 Mrs E Trysankowska Bognor Regis 25
L5036 Mrs Elizabeth Anne Williamson Choppington 25
L4063 Mr Ian White Wideopen 25
K8626 Miss Agnes Simmons Blyth 25
G9684 Ms D Finn Canvey Island 25
J9912 Mrs Pamela Downie South Elmsall 10
N7321 Mr Clifford Waldock Gosforth 10
N1797 Mrs Elaine Emmonds Leeds 10
C6866 Mr J Holtby Hertford 10
M0275 Mr Keith Batey Newcastle Upon Tyne 10
H5045 Mrs Pat Boettcher Hatfield 10
M5024 Mrs Elsie Hill South Shields 10
P1188 Mr Bryan Duffey Glusburn 10
N9002 Mrs Pamela McDonald Blyth 10
D1915 Mrs V Trower Bishop's Stortford 10

10th July 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
J7854 Mrs Gillian Bowers Abingdon 1000
L7650 Mrs Gwendoline White Halifax 25
P0413 Mrs Helen Ives Birkenshaw 25
K5062 Mr Alex Joiner Westbury 25
M9112 Mrs Margaret Elliott Wallsend 25
N3720 Mrs Anne Parkin Ashington 25
N8895 Mrs Laura Dallet Warmsworth 25
P0236 Mr Jacob Cawley Anlaby 10
F3246 Mrs Bridget Jean Miller Maldon 10
M6253 Mr Kevin Cottingham Portsmouth 10
L3395 Mrs Sharon Cook Edlington 10
L2774 Mrs Angie Wright South Shields 10
N7950 Mr John Wright Petersfield 10
H4500 Mr Maurice Dix Eastleach 10
L6753 Mrs Anne Hunt Pelton Fell 10
J1392 Mrs Christine Grove Petersfield 10
H8909 Mr Terry Miles Gosport 10

3rd July 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
K5308 Mrs Penelope Manning Newcastle Upon Tyne 1000
N0276 Mr Ron Jones Newcastle Upon Tyne 25
L2925 Mr Ralph Burn South Shields 25
M7184 Mr Frederick Bartle Hornsea 25
N5389 Mrs Iris Skeggs Wokingham 25
H4561 Mrs Hazel Statham Skellow 25
L9717 Mr Roland Gregg Newcastle Upon Tyne 25
H8704 Mr Simon Chapman Branton 10
P2295 Mr Alan Surridge Whitley Bay 10
L1600 Mrs Elizabeth Hornby South Shields 10
M4527 Mrs Frances Bottomley Keighley 10
G7494 Miss Linda Wheeler Swindon 10
H0295 Mrs Christine Wilson Swallownest 10
H6006 Mrs Susan Randell Bodmin 10
N6132 Mrs Mary Noden Preston 10
N7895 Mr Jim Gardner Longbenton 10
G4894 Mrs L Goddard Tiptree 10

26th June 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
L0075 Ms Margaret Foster Blyth 1000
H6162 Mr Eric Lowery Askern 25
L8854 Mrs Christine Smith Doncaster 25
L9483 Mrs June McColl Whitley Bay 25
H5783 Mr James Dean Hayling Island 25
P0299 Mr Peter Murgatroyd Wrose 25
M7437 Mr John Dixon Washington 25
N8435 Mrs Tasleem Kowsar Batley 10
L3799 Mr Geoffrey Compton South Shields 10
N2409 Mrs Kathleen Chastney Dinnington 10
M3622 Mr James Colin Hebrom Gateshead 10
M2933 Mrs B Symes Isleworth 10
G3490 Mr & Mrs L H Bull Leigh-On-Sea 10
M8732 Mr Brian Hymers Whitley Bay 10
P1319 Miss Kelly Maxwell Gateshead 10
M9638 Mrs Jean Kent Gateshead 10
P0297 Mr David Barlow Wrose 10

19th June 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
P1968 Mrs Sallie Robbinson Main Street 1000
K5889 Mrs Florence Layton Tanfield Lea 25
M4106 Mr Graham Cloake Leeds 25
H6212 Mr Brian Morland Redditch 25
N9204 Mrs Julie Craig Tantobie 25
I1603 Mrs Donna Robinson Hull 25
K5641 Miss Susan Tully Castletown 25
H3019 Mr Eugene Fox Doncaster 10
N1682 Mrs Pat Hopper West Sleekburn 10
H0315 Mr Alan Litchfield Ringwood 10
J1571 Mr Terance Dean Alton 10
H2348 Mrs Lesley Rafter Doncaster 10
M3311 Mr Brian Twentyman Barton-Upon-Humber 10
L9577 Mrs Rita Musgrave South Wellfield 10
F3751 Mrs A Barnett Purston 10
L3687 Mr Malcolm Pemberton Upton 10
N3361 Mrs Sally Blackshaw Guiseley 10

12th June 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
J0760 Mr Harry Potts Armthorpe 1000
N6519 Mr Michael Hillman Upper Tadmarton 25
M9417 Mr Tim Williamson Abingdon 25
M8758 Mrs Sylvia Clark Wallsend 25
J7662 Miss Joan Potter Morpeth 25
L8102 Mrs Jean Fyfe Lynemouth 25
N7703 Mrs Leanne Hogden Newport 25
H4792 Mrs Brenda Walmsley Dunscroft 10
J1781 Mr Walter Proctor Sheffield 10
L0794 Mrs Gillian Kinsey Normanton 10
N5822 Mrs Fredrica Rimell Thatcham 10
K6217 Mrs Joan Maltby Walton 10
M4735 Mr David Williams Hull 10
M0859 Mr John Cockram Scarborough 10
K3700 Mrs Joan Harris Sheffield 10
M8085 Mrs Debbie Jackson Flanderwell 10
J4639 Mr Edmund Grant Blyth 10

5th June 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
M9626 Mr George Bruce North Shields 1000
J9614 Miss Leah Amachree Sheffield 25
H8913 Ms Patricia Thayer Gosport 25
N6057 Mr Richard Wilks Banbury 25
N0616 Mr David Hagyard Sutton-On-Hull 25
K1428 Mr John Hall South Shields 25
J3184 Mr Edward Hill Seaton Delaval 25
N5185 Mr Robert George Abingdon 10
K2747 Mr Colin Mason Sheffield 10
N2818 Mrs Lee Atherton Harpenden 10
L0944 Mrs Pauline Knox Blyth 10
M9470 Mrs Sylvia Esbensen North Shields 10
N7184 Mrs Tracey Yvonne Hughes Norton 10
N9438 Mr John Swift Beverley 10
I0160 Mr Norman Darby Newlyn 10
N7653 Mrs Margaret Ann Senn Amotherby 10
M4796 Mr Jonathon Beevers Sheffield 10

29th May 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
K5710 Mrs Ann Watson Newton-On-The-Moor 1000
K6568 Mr Jason Latham Frome 25
M2504 Mr John Deighton Wakefield 25
L4493 Mrs Michelle Foster Gateshead 25
N7714 Mr Peter Lindley Luddington 25
N2546 Mrs Eileen Considine Guiseley 25
N3688 Mr Thomas Robbinson Elloughton 25
N4992 Mrs Heather Greenwood Hepton Stall 10
N0084 Mrs Maureen Baker South Shields 10
P0759 Ms Lynne Redpath Bedlington 10
K7398 Mrs Patricia Hobson Wath-Upon-Dearne 10
M6482 Mrs Tina Yip North Shields 10
M0519 Mr Nick Cooper Abingdon 10
M2252 Mrs Jean Joss Anlaby 10
L9511 Mrs Annette Scoble Rossington 10
N8001 Mr Raymond Steele Leeds 10
N4111 Mrs Sharon Wilson Lychpit 10

22nd May 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
M3565 Mrs Mary Gregory Hoyland 1000
P1169 Mr Allan Quarterman Swanland 25
H9676 Mrs Jacqueline Colyer Sutton Courtenay 25
L5733 Mrs Jean Barbara Cuthbertson Malton 25
N4466 Mr Andrew Morrant Basingstoke 25
P1001 Miss Tina Kelly Bedlington 25
H9372 Miss Catherine Avis 25
K3735 Miss Pat Waldron Sheffield 10
L2946 Miss Wendy Sage Leeds 10
H3431 Mr William Hunter Skellow 10
N8584 Mrs Joyce Atkinson Airedale 10
P0640 Mr Kevin Anderson Lofthouse 10
L3370 Mrs Isabel Thompson Billingham 10
L9383 Mrs Lorna Redpath Newcastle Upon Tyne 10
H7612 Mr John Fitsell Oakley 10
L2347 Mrs Maureen Bell Choppington 10
G9847 Ms Ann Plom Grays 10

15th May 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
K7239 Mrs Rose Jackson Doncaster 1000
N0922 Mrs Marie Campbell Sunderland 25
P0725 Mrs Hayley Luke Bedlington 25
L2445 Mr Malcolm Fellows Halifax 25
M4733 Mr William Robert Wilson Morpeth 25
I1489 Mr William Craig Framlingham 25
M2138 Mrs Kathleen Hill Boldon Colliery 25
H9412 Mrs Jo Marsden-Ims Penryn 10
H9213 Mr Dave John Witney 10
M0229 Mrs Doris Johnson Pocklington 10
H5491 Mr Mark Glanville Towcester 10
H6483 Mr Roger Rawlins Milton-Under-Wychwoo 10
L8338 Mrs Kathaleen Walker Cramlington 10
L9698 Mrs June Jaye Newcastle Upon Tyne 10
K0592 Mr John Williams Newcastle Upon Tyne 10
G6074 Mrs J Nairn Stroud 10
M5864 Mrs Audrey Miller Wallsend 10

8th May 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
H7532 Mr Clifford York Norton 1000
K6344 Miss Karen Levy Portsmouth 25
M1153 Mrs Dianna Elder Dodsworth Avenue 25
H7920 Miss Melanie Claridge Bodmin 25
C4655 Mp Drage Loughton 25
J5252 Mrs Elizabeth Lennox Langport 25
L8403 Mrs Gail Bambrough Newcastle Upon Tyne 25
L0363 Mr Keith Beever Barnsley 10
K9460 Mr Alistair Hislop Cramlington 10
C4186 Mr John Field Amwell Hill, Great A 10
N0786 Mrs Jean Wall North Shields 10
P0220 Mrs Tracy Jowsey Hull 10
M5957 Mrs Ann Devall Wallsend 10
M6234 Mr Richard Parker Hoyland 10
N6070 Mrs Lilian Swales Scarborough 10
N2155 Mr Laurence Larkin Lemington 10
M9861 Miss Angela Smith Thurcroft 10

1st May 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
K9444 Mrs Maureen Forrest Cramlington 1000
M7530 Mrs Dorothy Ashton Thrybergh 25
L0621 Mrs Iris Cookson Billingham 25
N6616 Mrs Theresa Mary Summersall Starbeck 25
H3704 Mr Anthony Bryan Doncaster 25
L0363 Mr Keith Beever Barnsley 25
L0205 Mrs Joan Dobson Kippax 25
N7456 Mr Peter Coates South Cave 10
L6089 Mrs Alethea Barnes Shilbottle 10
N9469 Mrs Karen Randerdon Hull 10
L2333 Mr John Porter South Shields 10
K7444 Mrs Claire Smith Fareham 10
M0900 Mr Clifford Ball Wallsend 10
M3199 Miss Kirstie McLeod South Shields 10
M5438 Mr Chris Johnson Newcastle Upon Tyne 10
J3520 Mrs Bridget Lawder Glastonbury 10
H2994 Mrs Joan Manifield Rossington 10

24th April 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
M2063 Mrs Sylvia Cartwright Anlaby 1000
N5362 Dr Anne Handley Hebden Bridge 25
L6473 Mrs Kathleen Menzies Bradford 25
G3263 Mrs Janine Barnard Basildon 25
G2296 Mrs A Leeves Ruislip 25
J3698 Mrs Evelyn Forsyth Shilbottle 25
J1421 Mr Michael Etherington Petersfield 25
N0428 Mr David Kilpatrick Wallsend 10
N4079 Miss Jean Murphy Newcastle Upon Tyne 10
M4685 Mr Vincent Hurry Hull 10
K3988 Mrs Patricia Hall Cramlington 10
N3604 Mrs Fiona Oomes Wylam 10
K0543 Mr Raphael Levitt Harrogate 10
H7214 Margaret Maxwell 10
L6754 Mrs Anne Hunt Pelton Fell 10
F0197 M Newham Ongar 10
H6614 Mr Kevin Glennie Witney 10

17th April 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
E0094 Mrs H Mirams Hutton 1000
K7557 Mrs Kathleen Chamberlain Prudhoe 25
H9599 Mrs Carole Pennicook Newquay 25
N9426 Ms Carina Bradley Skirlaugh 25
N4749 Mrs Glynis Meadows Winchester 25
M3012 Mrs Belinda Morley - Fletcher Padbury 25
M1628 Mr Colin Smyth Percy Main 25
F3160 Mrs Anne Andrews Chelmsford 10
K8589 Mrs Karen Stanley Havant 10
M1912 Mr Dave John Witney 10
L6948 Ms Sally Hunter Cottingham 10
L0940 Mrs Elizabeth Jackson Blyth 10
I1410 Mrs Suzanne Briggs Doncaster 10
H9433 Mrs Margaret Attridge Chinnor 10
D2849 Mr N Blair Rutherglen 10
N3812 Mr Gordon Magill Basingstoke 10
L9740 Mrs Irene Marshall Newcastle Upon Tyne 10

10th April 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
H5301 Mr Allan Lockyer Eynsham 1000
H1930 Mr Anthony Clark Doncaster 25
J4227 Mrs Christine Holmes Sherborne St. John 25
J7836 Mrs Elizabeth Tasker Ashington 25
N4801 Dr Alexandra Leech Hull 25
K5733 Mr John Towers High Green 25
N0452 Mrs Margaret Hartley Hull 25
D4166 Mr D Smith Quatford 10
K2161 Mr Allan Grainger Ponteland 10
K5575 Mr Kenneth Burnton Cullercoats 10
C4503 Mrs R Baldwin Clacton-On-Sea 10
K7622 Mrs June Atha Yeadon 10
J3368 Mr Robert Wright Amble 10
H0245 Mr Andrew Whymark Gosport 10
K3418 Mrs Elizabeth Thompson Whitley Bay 10
N6598 Mrs Ada Hall Sheffield 10
J6779 Mrs Mary Marshall Wantage 10

3rd April 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
C7418 Mrs A Finney Paignton 1000
J0213 Mr Thomas Fisher Highfields 25
N2061 Mr William Flett Newcastle Upon Tyne 25
K4115 Mr John Harwood Tetsworth 25
N7628 Mr John Hyde Cross Hills 25
J4219 Mr Michael Cannings Upper Bucklebury 25
L0157 Miss Emma Whitehead Sheffield 25
N8296 Mrs Elaine Rowe Goole 10
N8367 Mrs Janet Burkill Goole 10
J3710 Mrs Elizabeth Hunter Ellington 10
M7092 Mrs Maureen Edwards Seaton Delaval 10
J2085 Mr Albert Bradley Sheffield 10
H0005 Mrs Janet Wiltshire Rotherham 10
L2508 Mrs Mary McIntosh Newcastle Upon Tyne 10
N4405 Miss Chloe Barrett Halifax 10
L0330 Mr Iain Long New Hartley 10
M3722 Mrs Patricia Bloor Winchester 10

27th March 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
K3536 Mr Robert Humes Newcastle Upon Tyne 1000
H1184 Mr Ian Hobson Wath-Upon-Dearne 25
M2964 Mr Alfred Jacobsen Gateshead 25
N3989 Mr Kerry Clements Fraddon 25
L5439 Mr Tony Johnson Thorne 25
M7850 Mr David Cass Norton 25
F2170 Mrs J Berry Woodmancote 25
H5753 Mr Michael Wright Knottingley 10
L2524 Mrs Stella Walker Stanley 10
E2039 Mrs S E Jones Ashton Keynes 10
E0928 Mr R Smith Bristol 10
H6220 Mrs Deborah Lee Winterbourne Monkton 10
L6344 Mr Geoffrey Webster Sheffield 10
N3628 Mrs Sally Lymath Marlow 10
E0995 Mr & Mrs D R Lyes Longlevens 10
J2281 Mr Norman Milne High Wycombe 10
E0675 Mr Michael Fitzgibbon Bishopsworth 10

20th March 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
K1588 Mrs Maria Gordon Hebburn 1000
N6115 Ms Janet Ball Leeds 25
H6120 R Leslie Foster Emsworth 25
H9380 Mrs Lesley Parsons Penryn 25
J4616 Mrs Carol Orrick Blyth 25
N7532 Mrs Maggie Sloan Silsden 25
N8201 Dr Nichole Bimney Crowcombe Court 25
M7847 Mrs Constance Earl Leeds 10
M2289 Mrs Mary Purvis Boldon Colliery 10
N3020 Mr Nigel Nichols Witney 10
N1528 Mrs Selina Radford Perranwell Station 10
K6697 Mrs Brenda Moore Richmond 10
M0997 Mrs Beryl Carr Buckingham 10
M0847 Mrs Beryl Hickson Dunscroft 10
B0432 Mrs Jean Noakles Stanford-Le-Hope 10
N5081 Mr Deryck Marsh Newcastle Upon Tyne 10
N7512 Miss Chloe Whitcombe Bradford 10

13th March 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
N8588 Miss Laura Willetts Airedale 1000
N4991 Mr John Pickup Hebden Bridge 25
J0913 Mr Nick Martin Arborfield Cross 25
M5863 Mrs Ann Reid Newcastle Upon Tyne 25
H6294 Mrs Pamela West Camberley 25
M3321 Mr Christopher Bond Hoyland 25
H1405 Mr Michael Flynn Carterton 25
C3039 Mr & Mrs B Neale Basildon 10
H3365 Mrs Judith Cusworth Chapeltown 10
G7463 Mrs S Mulhall Swindon 10
L9490 Mrs Margaret Clarke Wellfield 10
E3337 Mrs H Barlow Broughton 10
L9934 Mrs Victoria Herd North Cave 10
G7765 Mrs P Beck Upminster 10
N3800 Miss Carol Peary Ashington 10
L6242 Mr Graham Newton Felton 10
H7547 Mrs Lorna Ayrton Looe 10

6th March 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
J6751 Mrs Carol Strong Long Crendon 1000
N4745 Mr Frank McKale Blyth 25
H5109 Mrs June Woodley Witney 25
M9602 Mrs Audrey Fairhurst Maltby 25
M9109 Mrs Lisa Chidlow Whitley Bay 25
N8572 Mr Richard Jones 25
L1409 Mrs Barbera, Towler Normanton 25
N6623 Mrs Julie Parnell Bathealton 10
L0237 Mrs Patricia Doroth Jones Upton 10
N1669 Mrs Linda Robson Prestwick 10
N6120 Miss Joyce King Leeds 10
M4025 Miss Chantel Fletcher Rotherham 10
M6903 Mr Colin Leonard Conisbrough 10
M2851 Mr Stewart Pratt Petersfield 10
G4536 Mrs B Dennison Benfleet 10
M8596 Mrs June Crow Newcastle Upon Tyne 10
L8263 Mrs Shirley Wilson Cramlington 10

27th February 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
N5251 Mrs Samantha Corbett Haworth 1000
N6397 Mr Martin Green Hedon 25
L9827 Mr Edward Sims South Elmsall 25
N7808 Mr Granville Morgan Goole 25
M0519 Mr Nick Cooper Abingdon 25
N2666 Miss Lynn Payler Leeds 25
H0263 Mr Richard Brandon Fleet 25
K4130 Mrs Kathleen Meacham Haddenham 10
H0214 Mr Allan Holmes Doncaster 10
N3506 Mrs Ruth Sykes Baildon 10
J5872 Mr Albert Trueman Long Hanborough 10
L1122 Mrs Ann Campbell South Shields 10
I1108 Mrs Ann Chorley Hardwick 10
N4165 Mrs Denise Hall Swanland 10
M5844 Mr Kenneth Reed Ponteland 10
M0321 Mrs Jeanette Amiss Jarrow 10
N5348 Mr Pal Hauge Sunderland 10

20th February 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
F3120 Mr Andrew Pearson Billericay 1000
H4058 Mrs Carole Konar Sheffield 25
K5043 Mrs Maureen Burbridge Norton Road 25
L5992 Mrs Sheila Wilkinson Wath-Upon-Dearne 25
L2046 Mr John Simm Newbiggin-By-The-Sea 25
C6320 Mr B Jones Billingshurst 25
H5105 Mrs Julie Shurey Alvescot 25
N2950 Mrs Claire Rodgers Wickersley 10
N2211 Mrs Helen Holmes Consett 10
C4303 Mrs M A Smith Market Overton 10
M0577 Mrs Kathaleen Black Bradford 10
K2244 Mr Brian Wellham Waterlooville 10
K7688 Mrs Doreen Long Yeadon 10
G0896 Mrs J Andrews Kelvedon 10
H3347 Mrs Maxine Graves Rotherham 10
N6754 Mrs Bernice Robinson Hedon 10
L4863 Mrs Marion Ketley Newton Aycliffe 10

13th February 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
J4668 Mr Matthew Ward Winchester 1000
J0814 Mrs Samantha Cook Petersfield 25
D2463 Mr Roy Hardy White Notley 25
C4838 Mrs E Norman Clacton-On-Sea 25
N0951 Mrs Ingrid Robertson North Shields 25
L4104 Mr Nicholas McLean Hazlerigg 25
N7316 Mrs Brenda Handyside Gosforth 25
N2374 Mrs Ethel Rodgers Dudley 10
F7879 Mrs M Wait Brackley 10
G2853 Mrs Ca Morley Fairford 10
L2555 Mr Ian Watson Frosterley 10
H3448 Mrs Joan Saddington Skellow 10
N5294 Mrs Iris Rigg Ponteland 10
M6212 Mrs Gill Pegg Little Ribston 10
M5902 Mrs Janeen Douthwaite Newcastle Upon Tyne 10
G2849 Mrs Annie Speak Fairford 10
N3191 Mrs Catherine Rutherford Shilbottle 10

6th February 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
M4212 Mr Kieran Corcoran Newcastle Upon Tyne 1000
K0162 Mr Robert Thompson Catterick Garrison 25
J7907 Mrs Kate Frost Frome 25
K1983 Mrs Edith Burnley Pontefract 25
N1208 Mr Graham Clark South Kirkby 25
J0212 Mr Thomas Fisher Highfields 25
E2833 Mr Lee Jacobs Lancing 25
I0945 Miss Georgette Medri Buckingham 10
N7550 Miss Sheena Bradley Steeton 10
M8383 Mrs Eileen Pollard Darfield 10
M1217 Mr David Platton Sheffield 10
N1386 Mr Nigel Lamb Sydenham 10
J7406 Mrs Ellaline Sanderson Seaton Delaval 10
N1289 Dr Mohsan Mallick Brough 10
N5714 Mrs Helena McCutheon Medstead 10
J6059 Mrs Maureen McCann Southampton 10
M4456 Mrs Ellen Atkins Keighley 10

30th January 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
H5674 Mrs Sally Coombes Cassington 1000
L9296 Mrs Sylvia Howie Newcastle Upon Tyne 25
L0775 Mr Geoffrey Marston Kinsley 25
H4887 Mrs Jean Birchall Stainforth 25
G5904 Mrs F Robertson Quarrier's Village 25
J6994 Mrs Joan Pugh Kinsley 25
L3352 Mr Andrew Birtles Halfway 25
M9974 Mr Maurice Holder Castletown 10
L2537 Mrs Ann Bell Billingham 10
G6394 Mrs Emma Davies Swindon 10
N7025 Mrs Shirley McGlynn Leeds 10
L2962 Mr David McAllister North Shields 10
J2251 Mrs Deborah French Doncaster 10
M4949 Miss Emma Spence Beverley 10
M4688 Mrs Jean Collinson Hull 10
M3160 Mr Fred Thompson Gateshead 10
K7940 Mrs Daisy Evenden Fareham 10

23rd January 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
N2664 Mrs Leslie Holt Hunmanby Gap 1000
L8751 Mrs Betty Sharp Low Moor 25
K4719 Ms Susan Bitler Stanley 25
N1066 Mr Steve Shotton South Shields 25
J7777 Miss Lydia Brooks Wallsend 25
G3437 Mrs Iris A Devonport Benfleet 25
N3815 Mr James Faulkner Abingdon 25
M1747 Mr David Peat Barnsley 10
N6163 Mrs Charlotte Butterworth-Pool Leeds 10
N3885 Mrs Lisa Valler Basingstoke 10
K2154 Mrs Cristina Bain Ponteland 10
K2185 Mrs Rajwaht Nibber Woolsington 10
N3237 Mrs Elizabeth Cooper Seaham 10
L1568 Mr Stanley Bell Halifax 10
M3085 Mr John Oglesby The Broadway 10
M3538 Mrs Jane Andrews Hull 10
L7032 Mr Christopher Ala Burford Hornsea 10

16th January 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
H1043 Mr Edward Lee Doncaster 1000
J0527 Mrs Clodia Tomkins Stoke St. Michael 25
J6346 Miss Rosemary Keay Frome 25
L7626 Mrs Joan Dixon South Shields 25
L4193 Mrs Angela Ball Doncaster 25
H6761 Mrs Wendy Ellis Falmouth 25
M4387 Mr Alan Howes Benton 25
L1357 Mrs Maureen Bell South Shields 10
H7290 Mr Howard Collis Broadbridge Heath 10
G0528 Mr Smith Coddenham 10
D2645 Mrs Carmela Harris Swindon 10
E1961 Mrs Jane Lawrence Silver End 10
L7223 Mr Laurence Wilson Hazlerigg 10
K4121 Mrs Rose Reynolds Moreton 10
N4067 Mrs Elizabeth Fairlamb Newcastle Upon Tyne 10
N4549 Mr Peter Smith Basingstoke 10
M6108 Mr Thomas Gill Denaby Main 10

9th January 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
E5915 Mrs S Hood Maldon 1000
H5745 Mrs Erin Sutcliffe Gosport 25
F0282 Rj Hamilton Leigh-On-Sea 25
L8945 Mrs Elizabeth Yousaf Bradford 25
H2897 Mr Robert Arpiuo Penn 25
L6668 Mrs Elaine Hoskins Newport 25
M3161 Mr Fred Thompson Gateshead 25
H5942 Ms Jenny Coleman Coombe 10
I0792 Mr Geoffrey Young Abingdon 10
L8431 Mr Philip Pearson Leeds 10
K6042 Mrs Inge Green Abingdon 10
H5708 Mr Eric Johnson Edenthorpe 10
N4194 Dr Amjad Sami Princes Avenue 10
M9510 Mrs Caroline Smith Hull 10
L9664 Mr Michael Kelly Brighouse 10
J2610 Mr Terry Lee Sheffield 10
K2224 Mr Martin Glanville Waterlooville 10

2nd January 2018, Lottery Results
Number Name Area Prize
G5540 Mrs Ruth Davies Coventry 1000
M8337 Mr Michael Wilkinson Leeds 25
N3787 Mr Michael Mace Woodley 25
K6443 Mr David Gaskarth Gosforth 25
G0977 Ms Lorraine Mooney Dagenham 25
L2321 Mrs Eva McVicar Cramlington 25
L4304 Mr Ryan Field Halifax 25
H5597 Mr John Gilpin Darrington 10
K2651 Mrs Joan McGowan Ponteland 10
M7733 Mrs Jayne Nolan Wootton 10
N3642 Mr William Right Elloughton 10
L5631 Mrs Paula Brotherton Ashington 10
H8262 Mr John Miles Abingdon 10
K0499 Mrs Ada Lowes Wakefield 10
C1354 Mrs J Jones Oswestry 10
M9585 Mrs Pauline Cartner Hebburn 10
N3804 Mrs Christine Hurd Bradford 10

26th December 2017, Lottery Results
Number Name Area Prize
H3477 Mrs Rose Woodhead Doncaster 1000
J4674 Mrs Diana Lloyd Winchester 25
M5110 Mr Ian Gatenby Shipley 25
M0911 Mr Colin Nichol Wallsend 25
M1381 Mr Anthony Graham North Shields 25
K6030 Miss Elaine Pullin Abingdon 25
C0773 Mr Reg Cushion Swindon 25
J4224 Mr Charles Thompson Sherborne St. John 10
G6361 Mr David Nuttall Stratton 10
G0430 Mrs Cindy Sweeney Danbury 10
N4785 Mr Paul Wilce Blyth 10
C6644 Ms Emma Kehoe Welwyn Garden City 10
H8092 Mrs Gloria Williams Lanivet 10
G5984 Mrs A Trethewey Swindon 10
M6472 Mrs Sara Pick West Allotment 10
M0051 Mrs Margery Robinson Newcastle Upon Tyne 10
M1636 Mr George Austin Rotherham 10

19th December 2017, Lottery Results
Number Name Area Prize
N2994 Mr Alexander Blair Leeds 1000
H6977 Mrs Joan Swindells Witney 25
M8341 Mr Paul Colegate Thorne 25
H8234 Mr David Waller Carterton 25
H1227 Mrs Susan Seymour Deepcar 25
J5889 Mrs Lindsay Reynolds Leeds 25
E5708 Miss Michelle Noble Harlow 25
H5039 Mrs Christine Brooks Armthorpe 10
J2727 Mr Peter Bunce North Waltham 10
H2174 Mrs Molly Wild Sheffield 10
K8317 Mrs Barbara Sykes Leeds 10
N4050 Mrs Averil Atkins Burley In Wharfedale 10
L9667 Mrs Lynda Bradley Halifax 10
N2415 Mrs Lynne Dean Prudhoe 10
E1040 Ms Marilyn Frost Cheltenham 10
M5040 Mr Ian Scott Wallsend 10
K7994 Miss Carol Patterson Seaton Sluice 10

12th December 2017, Lottery Results
Number Name Area Prize
H1827 Mr Gabriel Wilkinson Armthorpe 1000
N1967 Mr Anthony Freer Bridlington 25
L9026 Mrs Irene Alliston Leeds 25
N1592 Mr Keith Nineham Bracknell 25
N5755 Mrs Janet Tulip Newcastle Upon Tyne 25
M3858 Mrs Margaret Muse Newcastle Upon Tyne 25
M4547 Dr Maria Hristozova Basingstoke 25
H7180 Mrs Rosemary Brotherhood Paynters Lane 10
K8907 Mrs Eileen Dawe Seghill 10
C6603 Mrs P Long Benfleet 10
N4252 Mrs Stephanie Quirke Wootton St. Lawrence 10
M2912 Mrs Ita Fenton Eynsham 10
N5874 Mrs Gloria Eastbourne Yeadon 10
J7025 Mrs Andrea Staley Swallownest 10
F3204 Mrs Jackie Whymark Chelmsford 10
M5086 Mrs Stephne Morse Leeds 10
J8153 Mr Graeme Scott Wallsend 10